Apteka internetowa (apteka on-line), zapewnia bardzo szeroki wybór leków OTC (Over-The-Counter Drug), który określamy jako produkty dostępne bez recepty. Przeciwieństwem są produkty Rx, czyli leki wydawane z przepisu lekarza. W aptece internetowej można zakupić również suplementy, kosmetyki, kremy, artykuły medyczne oraz innego rodzaju produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Głównym zadaniem aptek internetowych jest szeroka oferta, która ma sprostać wymaganiom klienta, która nieustannie poszerza się o rzeszę coraz to nowych pacjentów i klientów. Produkty najwyższej jakości w niskich cenach i z dostawą do domu można zamawiać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Asortyment apteki internetowej

Oprócz tego, apteki internetowe oferują wysokiej jakości sprzęt medyczny m.in. ciśnieniomierze, bezdotykowe termometry, glukometry, wagi, aspiratory do nosa, komory inhalacyjne i inne. Klienci korzystający z oferty apteki internetowej mogą liczyć na sprawdzone produkty, które spełniają wszystkie normy, dopuszczające je do obrotu w handlu internetowym, a klientom zagwarantować najwyższą jakość obsługi oraz ceny o wiele niższe, niż w aptekach stacjonarnych, a do tego dają gwarancję jakości bez wychodzenia z domu. Apteki on-line to nie tylko wygoda, atrakcyjne ceny ale przede wszystkim możliwość zrobienia zakupów przez osoby chore lub inwalidów.

Bezpieczeństwo zakupów w aptece internetowej

Wszystkie leki i produkty są szczegółowo opisane z uwzględnieniem składu, zaleceń, dawkowania i przeciwwskazań. W ofercie można również zakupić zestawy kosmetyków przygotowane specjalnie na prezent, suplementy diety, szampony i odżywki do włosów. W aptece internetowej w asortymencie leków bez recepty znajdują się również środki na rzucenie palenia – gumy do żucia, tabletki czy plastry z nikotyną leczniczą, oraz leki na zapalenie pęcherza i wiele przeróżnych preparatów wspierających zdrowie intymne. Apteka internetowa to doskonałe wyjście dla osób, które chciałyby zakupić leki na erekcję, żele intymne umożliwiające współżycie czy inne suplementy diety poprawiające libido. Możemy także zakupić tabletki uspakajające, poprawiające nastrój i wspierające zasypianie. Apteka internetowa zapewnia leki bez recepty, środki opatrunkowe i pierwszej pomocy. Każdy klient otrzymuję elektroniczną lub papierową fakturę.